Nacionalni Info dan: ADDFree Projekat

Sa ponosom vas pozivamo na Nacionalni Info dan u utorak, 25.10.2022. godine sa početkom u 14:30 na Medicinskom fakultetu, Univerziteta u Beogradu, dr Subotića 8 (Svečana sala Dekanata) u okviru Erazmus plus projekta AddFree.

Pozivamo sve nastavnike, roditelje, lekare i druge koji se bave edukacijom dece, mladih i odraslih, zainteresovane za prepoznavanje problema i prevenciju pušenja, zloupotrebe alkohola i problematične upotrebe interneta na Nacionalni Info dan u okviru koga će biti predstavljeni rezultati AddFree projekta i predstavljena online platforma za edukaciju.

AddFree projekat koristi pristup prevenciji usmeren prema porodici, sa istovremenim naglašavanjem značaja okruženja u školi i promocije zdrave interakcije u porodici, školi, među vršnjacima i u celoj zajednici.

Radujemo se viđenju na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu!

Sa poštovanjem,
Tim projekta ADDFree