#GPHW2023: Korak po korak, drvo po drvo!

Poštovane koleginice i kolege,

U okviru Svetske nedelje javnog zdravlja (Global Public Health Week) Škola javnog zdravlja i zdravstvenog menadžmenta Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu organizuje aktivnost: Korak po korak, drvo po drvo!

Nastavnici i saradnici Instituta za socijalnu medicinu Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu u saradnji sa JKP “Zelenilo – Beograd” zasadili su drvo javora (Acer pseudoplatanus) u dvorištu Instituta.

Akcija je simbolično sprovedena u okviru Svetske nedelje javnog zdravlja (Global Public Health Week) za 4. april – dan koji je posvećen klimatskom zdravlju, kao i podizanju svesti o klimatskim promenama.

Nastavnici i saradnici takođe koriste priliku da čestitaju svim studentima Univerziteta u Beogradu 4. april – Dan studenata!

prof. dr Aleksandra Jović-Vraneš

Novo drvo u zelenom dvorištu Instituta za socijalnu medicinu – javor (Acer pseudoplatanus)
Lopate su se prihvatili i najiskuniji nastavnici Instituta za socijalnu medicinu!
Vesela družina (sa leva na desno): gđa Irena Rogulić, asist. dr Aleksandar Stevanović, prof. dr Bosiljka Đikanović, prof. dr Aleksandra Jović-Vraneš, prof. dr Bojana Matejić, prof. dr Vesna Bjegović-Mikanović, gđa Slavica Aleksić, doc. dr Jovana Todorović
Ponosni na novo drvo – nadamo se da će pružiti dobar hlad našim studentima dok uče!